Тури в Європу

Тури в Європу
Європа завжди вабить та притягує безліч туристів. Людині, яка любить подорожувати, завжди потрібно відкривати для себе щось нове. Подорожуючи по Європі у вас є хороша можливість за невеликі гроші ідпочити, відвідати екскурсії та просто добре провести свій час.
Величезною успіхом серед туристів користуються автобусні тури до Європи з відвідуванням декількох країн. Адже за одну поїздку можна познайомитися відразу з декількома європейськими культурами. Найбільш популярні тури по центральної Європи (Чехія, Австрія, Угорщина, Польща), Середземномор’ю (Італія, Іспанія, Монако, Франція), балканським державам (Чорногорія, Хорватія, Албанія) і Скандинавії (Швеція, Норвегія, Данія).
Якщо ви не шанувальник подорожей в стилі “галопом по Європах”, можна вибрати автобусний тур по одній з європейських країн. В такому турі ви ближче познайомитеся з її історією, культурою, а в великих містах буде можливість зупинитися на два-три дні.
Якщо ви вирішили відвідати Європу влітку, можна поєднати поїздку з відпочинком на пляжах Італії або Іспанії, взимку – зі святкуванням Нового Року і відвідуванням європейських карнавалів. Навесні можна відправитися в Нідерланди і насолодитися цвітінням тюльпанів, а восени відвідати відомий Октоберфест в Баварії.
Тривалість туру залежить від ваших фінансових можливостей і часу, яким ви володієте. Повноцінно можна відпочити як за 2-3 дня, так і протягом 3 тижнів.
Тур по Європі на автобусі можна скомбінувати з авіаперельотом. Так вийде дорожче, але зате ви заощадите час і встигнете відвідати найцікавіші європейські міста.
Команда Rtour з радістю організує для вас повноцінний, вражаючий та незабутній відпочинок, взявши на себе всі організаційні моменти.

Дізнайся більше

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
Замовити тур?
string(7) "#4e9fe1"